Art Kreacje - Zajęcia artystyczne

Przenieś się w świat kolorów i kreatywności -

odkryj swoje artystyczne pasje na naszej stronie!

Sprawdź ofertę

O mnie

Jestem artystką specjalizującą się w organizowaniu zajęć artystycznych dla dzieci i dorosłych. Moją pasją jest tworzenie kolorowych i inspirujących projektów, które pomagają rozwijać kreatywność i umiejętności artystyczne. Na mojej stronie internetowej znajdziesz szeroką gamę ofert zajęć artystycznych. Moje warsztaty obejmują różne dziedziny sztuki, takie jak: malarstwo, rysunek, decoupage, rzeźba, scrapbooking i wiele innych. Dla dzieci organizuję również urodziny tematyczne, podczas których maluchy mogą spędzić czas w twórczy i zabawny sposób, tworząc własne dzieła sztuki. Oprócz regularnych zajęć, oferuję również letnie i zimowe półkolonie artystyczne, podczas których dzieci mają możliwość pogłębienia swoich umiejętności i poznania nowych technik artystycznych. Dla dorosłych prowadzę warsztaty, które mają na celu rozwijanie umiejętności artystycznych oraz relaksację poprzez twórczość. Często organizuję również eventy dla firm, gdzie uczestnicy mają okazję wspólnie stworzyć unikalne projekty i wzmocnić więzi zespołu. Na mojej stronie internetowej znajdziesz galerię moich dotychczasowych prac oraz informacje na temat nadchodzących wydarzeń i zajęć. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą lub chciałbyś/abyś dowiedzieć się więcej. Przeżyj niezapomniane chwile artystycznej twórczości ze mną i odkryj swój własny niepowtarzalny styl!

Dlaczego Art Kreacje?

Bogata oferta zajęć artystycznych

Oferuję szeroką gamę zajęć artystycznych dla dzieci i dorosłych, pozwalając im rozwijać umiejętności w różnych dziedzinach sztuki.

Kolorowe i inspirujące projekty

Możesz zacząć tworzyć kolorowe i inspirujące projekty, które rozwiną Twoją kreatywność i pogłębią umiejętności artystyczne.

Organizacja urodzin tematycznych dla dzieci

W czasie przyjęcia urodzinowego dzieci mogą spędzić niezapomniany czas w twórczy i zabawny sposób, tworząc własne dzieła sztuki!

Warsztaty dla dorosłych                 z relaksacją

Na moich warsztatach masz możliwość jednoczesnego odprężenia się i rozwijania swoich zdolności artystycznych.

Odkryj swoją kreatywność!

Zobacz więcej

Opinie

Robert Kowalski

Jestem bardzo zadowolony z eventów firmowych organizowanych przez "Artful Creations". Tworzenie razem projektów artystycznych wzmocniło nasze relacje i sprawiło, że lepiej się poznaliśmy. Dziękuję "Artful Creations" za niezapomniane doświadczenie!

Angela Nowak

Uczestniczyłam w eventach dla firm organizowanych przez "Artful Creations" i byłam z nich niesamowicie zadowolona. Tworzenie wspólnych projektów artystycznych pozwoliło nam w jeszcze większym stopniu zintegrować się jako zespół. Dziękuję!

Adam Tomczyk

Jestem regularnym uczestnikiem eventów firmowych organizowanych przez "Artful Creations" i muszę powiedzieć, że są one niesamowite.

Adres

ul. Bystrzycka 69c
53-215 Wrocław

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.